19 Mart 2012 Pazartesi

özür

       Nasıl başlayacağımı pek bilemiyorum doğrusu. öncelikle koca bir özürle başlamalıyım belki şimdiye kadar yazılmış yorumlara yanıt veremediğim için. Çok yoğun, çok yorucu ve dolu dolu zamanlar geçiriyorum son günlerde, buralara pek uğrayamadım, maillerimi kontrol edemedim, facebook hesabımı bile genellikle telefonumdan takip edebildim. 
           Çok şeyler yaptım bu aralarda, çok sohbetler ettim, yeni kurabiyeler denedim,bir tanesi tahinli, hayatımın ilk poğaçasını yaptım, ilk kapuskasını yaktım :))  çamaşır makinesinin sesine, kapı ziline, menengiç kahvesine alıştım. Ve elbette hep yanıbaşımda kurdelelerim vardı. Bakalım bu arada ben neler neler yaptım  :))


İlk olarak aylar önce biten ve sahibinin elini bulan, anca fotoğrafını yayınlayabildiğim bohça takımı. Bu takımdan daha önce bahsetmiştim aslında, terzi işinin uzun sürdüğünden, geldiğinden ama benim fotoğraf çekemediğimden ..  İşte bunlar da sahibinin evine gitmeden son anda alelacele çekilmiş ve yine haftalar sonra yayınlanabilmiş fotoğrafları..
Bunlar mı, benim klasiğim haline gelen banyo havlu takımına yeni bir örnek..

Bunlar da Nevin ‘in mutfağını süsleyecek masa  ve damacana  örtüleri..


Ve şu aralar yaptığım 10 gün içinde bitirme düşünce ve duasında olduğum Amerikan servisli, peçeteli  masa örtüsü takımı… aslında şimdiye kadar sadece peçetelerin fotoğrafını çektim, Amerikan servisin de  masa örtüsünün de büyük kısmı bitti ama bu takımın diğer fotoğraflarını tümü bitince çekmeyi planlıyorum.. çok heyecanlıyım  bu konuda,  merakla bekliyorum sonucu…  her yaptığım işten ziyade daha bir heyecan yaptı  bu takım bende. Her bir yaprağını tek tek yaparken çok şaşırtıcı ama hiç sıkılmadım. Biliyor musunuz,  tam tamına 510 yaprak yaptım, her birinin bitiminde nasıl olacağını hayal ederek, kullanacak kişiye bereket, muhabbet, afiyet getirmesine dua ederek …